MEDSATEK Medikal Sağlık Teknolojileri

Uzmanlara Danışın. +90 545 828 85 82

Cilt Bakım ve Cilt Yenileme

Cihazlar

Hydra ProClean

Hydra ProClean en hassas ciltlerde bile cilde zarar vermeden cildin ihtiyacı olan nemi, minerali ve antioksidanları cilde sağlamakla birlikte ince kırışıklıklar, aşırı yağlanma, siyah noktalar, sivilce, cilt tonu düzensizliği, gözenek tıkanıklığı, cilt yenileme gibi birçok cilt probleminin tedavisinde etkili olan cilt bakım cihazıdır.

Genova - Altın İğne

Altın İğne GENOVA, Yüzdeki ince kırışıklıklar, tüm vücutta form kaybı ve sarkmalar, cilt gençleştirme, akne, yanık ve yara izi sorunları, gözaltı morlukları, hamilelik sonrası ve kilo alma sonrası oluşan çatlaklar, cilt gözeneklerinin sıkışması, akne cilt sorunları, boyun, gıdıklanma ve dekolte bölgesi form kayıpları gibi tedavi süreçleri klinik ortamda onaylanmış bir cihazdır.

Mini HydraFacial

Vücuttaki yağ birikimlerinin tek seansta %30-40 oranında kalıcı olarak azalması sağlar. Uygulamadan 15 gün sonra yağ atılımı başlar ve bir ay sonra kontrolünüz olur. Hücre ölümü gerçekleşen yağ hücrelerinizin vücuttan atılımı 3 ay boyunca devam eder.

Hydra ProClean + Plus

Hydra ProClean+ önceliği tüm cilt problemlerinin kameralı analizi ile doğru cilt bakım yöntemini kullanıcılarına sağlayan en yeni nesil cilt bakım cihazıdır.