fbpx

MEDSATEK Medikal Sağlık Teknolojileri

Uzmanlara Danışın. +90 536 310 74 55

Hydra ProClean

Slide ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK Profesyonel Cilt Bakım HYDRA PROCLEAN Amerika’da yılın cilt yenileme teknolojisi olarak seçilmiş ve halen cilt bakım uygulamalarında ki en etkili ve
en başarılı sonuçları veren cilt yenileme uygulamalarından biridir.

Hydrafacial – Hydra ProClean

Hydrafacial, benzersiz teknolojiyle cilt sorunlarını tek bir uygulamada çözen ve cildin tüm ihtiyaçlarını giderebilen bir cilt bakım uygulamasıdır.

Hydrafacial tedavisinin klasik cilt bakımından farkı, akneleri veya siyah noktaları temizlerken uygulama sırasında cildin el ile dokunulmamasıdır. Bu işlem için vakum başlıkları kullanılır ve Hydrafacial makinenin vorteks teknolojisini kullanan patentli başlıkları kullanılarak Hydrapeel uçlarıyla işlem yapıldığı için gözenekler şeklini korur, ardından cilt tahriş etmez ve ağrı hissedilmez.

Derinizin genç kalabilmesi icin öncelikle cildinizin nefes alabilmesi gerekir. Bundan dolayı derinlemesine temizlenme cilt bakımının bir numaralı adımıdır. Yoksa en kaliteli ürünler, hatta serumlar ve yaşlanma karşıtı kremler bile işe yaramaz, çünkü tıkanmış gözenekleri aşıp besinlerle beslenmesi gereken daha derin katmanlara geçemez, epidermiste, bir başka deyişle cildin yüzeyinde kalırlar. Hidrafacial cilt bakımı, derinlemesine temizlenmiş, ölü deriden arındırılmış, gözenekleri açmış, kendi laboratuvarında ürettiği serumlar, antioksidanlar, Vitaminler ve asitler ile cilde nefes aldırır.

Cilt Yenileme Mucizesi

Hydra ProClean en hassas ciltlerde bile cilde zarar vermeden cildin ihtiyacı olan nemi, minerali ve antioksidanları cilde sağlamakla birlikte ince kırışıklıklar,
aşırı yağlanma, siyah noktalar, sivilce, cilt tonu düzensizliği, gözenek tıkanıklığı, cilt yenileme gibi birçok cilt probleminin tedavisinde etkili olan cilt bakım cihazıdır.

Hydra Dermabrazyon

Cildi vakumlayarak özel solüsyonlarıyla birlikte cildi derinlemesine temizlerken ölü hücrelerden arındırır, cildin nem dengesini sağlar ve sağlıklı görünen parlayan bir cilt oluşturur. Ayrıca derinlemesine cilt temizliği yapılırken özel teknolojisi ve solüs yonları ile cildin ihtiyacı olan tüm mineral ve antioksidanların cildin tüm hücrelerine nüfuz etmesini sağlar.

Elmas Dermabrazyon

Steril başlıklar ile cilt görünümünü düzeltmeye yönelik cildin üst tabakasında yapılan soyma tedavisidir. Derinin yüzeysel tabakası soyulduğunda, atılan kısım içindeki problemler ya azalmış ya da tamamen giderilmiş olur. Soyulan derinin iyileşmesiyle yeniden yapılanan cilt daha pürüzsüz, daha gergin ve daha taze bir görünüm kazanır.

Ultrasonic Peeling

Ultrasonik dalgalar hücrelere etkili bir şekilde nüfuz eder. Hücreleri yumuşatarak masaj etkisi yapar, kan dolaşımını hızlandırır ve yaşlanan hücreleri dolaşım sistemine katarak ortadan kaldırır.Led Tedavi

Düşük enerjili biyolojik aktif soğuk foton ışıkları ile doğal ve yumuşak cilt bakım tedavisi için etkili bir tedavi şeklidir. Led tedavinin en önemli özelliği cildi harekete geçirerek yenileme sürecini kısaltmaktır. Işınlar akneleri oluşturan bakterileri yok ederek gözenekleri de sağlıklı hale getirir.

Mikro Akım Biolift

Biolift cilde mikro derecede düşük voltajda enerji uygulayarak kolajen yapıda yenileme, gözeneklerde küçülme ve yüz kaslarında gerilme yaratarak daha sağlıklı ve genç bir görünüm sağlar. Ayrıca uygulama esnasında ki cilt bakım ürünlerinin hücrelere daha çok nüfuz etmesini sağlar.

Oksijet

Ozon, sağlıklı bir cilt yapısı için gerekli temel bir ihtiyaçtır. Ozon bakımı %98 saflıktaki basınçlı oksijen, disitile su ile cilde uygulanarak daha canlı ve parlak bir cilt görünümü sağlar.Yüksek Frekans

Uygulama esnasındaki cilt bakım ürünlerinin ciltte daha hızlı emilmesine olanak tanırken aynı zamanda sterilizasyon için UV ışınlar üretir, mikro yaraların iyileşmesine yardımcı olur.Scrubber

Ciltte biriken yağ ve kir tabakasını etkili bir şekilde temizleyerek cildi ölü hücrelerden arındırmaktadır. Ciltteki sağlıksız görüntüyü ortadan kaldırarak parlak ve yenilenmiş cilt görüntüsü sağlar.Vakum Kalemi

Geliştirilen Hydra ProClean vakum kalemi vakumlama sistemi ile siyah noktaları ve gözenekleri temizlerken aynı zamanda masaj uygulaması ile lenf drenaj etkisi yaparak kan dolaşım sistemini düzenler.Hydra Dermabrazyon

Elmas
Dermabrazyon

Ultrasonic Peeling

Led Tedavi

Mikro Akım Biolift

Oksijet

Yüksek Frekans

Scrubber

Vakum Kalemi

HYDRAFACİAL NEDİR?

Benzersiz serum iletim sistemi Hydra ProClean cihazını, kendine has özel bir kategoriye sokar. Etkisini anında hissedebileceğiniz gözle görülür sonuçlar aynı zamanda uzun süre kalıcıdır. Hydra ProClean detayı için videoyu izleyebilirsiniz.

Neden Hydra PROCLEAN?

  • İnce çizgiler ve kırışıklar üzerinde etkilidir.
  • Cilde kaybettiği elastikiyeti geri kazandırır.
  • Derin nemlendirme sağlar.
  • Güneş lekeleri üzerinde etkilidir.
  • Siyah nokta tedavisinde kullanılır.
  • Akneli ve yağlanma sorunu olan ciltler üzerinde etkilidir.
  • Cildi canlandırır.
  • Gözenek sıkılaştırır. 
  • Cilt tonunu düzenler.
  • Lifting etkisi ile cildi gerer.

14*25mm Başlık Boyu

4K HD 15.4 inch Dokunmatik Ekran

1200 W Lazer Gücü

220VAC / 50-60Hz

Soğutma Sistemi:
Semiconductor Thermostatic Refrigerator
+ Handletecchip + Sapphire Cooling
+ Hava + Su

TÜM
CİLT TİPLERİ

DERİN TEMİZLEME

DERİN NEMLENDİRME

Hydrafacial, cilt bakımı uygulamaları arasında en hassas, cilt tipine göre ayarlanabildiği için en güvenli sayılabilecek, ödüllü bir cihaz ve uygulamadır.

İlk gün, doğrudan güneşe maruz kalmamak da fayda var. ilk birkaç saat ise gözenekler çok açık olacağı için, makyaj yapılmamasını, tozu toprağı bol yerlerden uzak kalınmasını tavsiye ediyoruz.

Yüz, boyun, dekolte bölgesi ve eller Hydrafacial anti-aging cilt bakımının uygulama alanlarıdır.

Müşteri Deneyimleri

MEDSATEK için Neler Diyorlar?

Neden Medsatek 'i Tercih Etmelisiniz?

Hızlı Teknik Servis
Sertifikalı Cihazlar
Görsel ve Video Desteği
Ulaşılabilirlik
Sabit Fiyatlar
Ücretsiz Dijital Analiz
Güvenli Ödeme Seçenekleri
7/24 Size Özel Danışmanlık
Ücretsiz Reklam Desteği
Bizi Arayın