Cryo Lipoliz Soğuk Lipoliz

Vücutta istenmeyen yağ birikimi olan bölgelerdeki yağları; – 10 dereceye kadar, diğer dokulara zarar vermeden soğutarak, yağ hücrelerinin yapıtaşı olan ve %80’i sıvı halde bulunan yağ moleküllerini dondurur.
Uygulanan dondurma işlemi yağ hücrelerinin apoptozis sürecine girmelerini sağlar. Apoptozis; yağ hücre fonksiyonları küçülmesi geri dönüşümsüz kaybı anlamına gelir. Ölü yağ hücreleri vücudun doğal enflamatuvar sistemi ile diğer yardımcı uygulamalar ile vücuttan atılarak, yağ tabakasında önemli bir miktarda incelme meydana gelmesini sağlar.

Cryo Lipoliz Nasıl Çalışır?

Vücutta istenmeyen yağ birikimi olan bölgelerdeki yağları; – 10 dereceye kadar, diğer dokulara zarar vermeden soğutarak, yağ hücrelerinin yapıtaşı olan ve %80’i sıvı halde bulunan yağ moleküllerini dondurur. Uygulanan dondurma işlemi yağ hücrelerinin apoptozis sürecine girmelerini sağlar. Apoptozis; yağ hücre fonksiyonları küçülmesi geri dönüşümsüz kaybı anlamına gelir. Ölü yağ hücreleri vücudun doğal enflamatu var sistemi ile diğer yardımcı uygulamalar ile vücuttan atılarak, yağ tabakasında önemli bir miktarda incelme meydana gelmesini sağlar.

Pasif Jimnastik
Vücut Şekillendirme

Pasif jimnastik, kişinin kaslarına düşük voltaj dalgaları vererek kasların çalışmalarını sağlar. Böylece uyarılan kaslar sıkılaşır enerji harcar ve uygulanan bölgede birikmiş yağların parçalanmasını sağlar.

G5 Cihazı Vücut Şekillendirme

İterek ve sıkıştırma yöntemi ile selülitli bölgelerin portakal kabuğu görüntüsünde gözle görülür azalma sağlayan G5 masajı aynı zamanda bölgesel zayıflamada uygun cihazlar ile kullanıldığında bölgesel zayıflama etkiyi arttırmaktadır.
Özellikle kalça, üst bacak, kol ve popo bölgeleri başta olmak üzere bütün vücutta uygulanabilmektedir.

Lenf Drenaj

Lenf atımının yeterli sağlanamaması ödem oluşmasına sebep olmaktadır. Lenfatik Drenaj, düzenli aralıklarla basınç uygulanarak vücudun doğal yolla yetersiz kaldığı lenfatik (akkan) sistemdeki bozukluktan dolayı atılamayan lenf sıvısının boşaltılmasını sağlar. Bölgesel zayıflama kombinasyonu içerisinde mutlaka olması gereken parçalanan yağ moleküllerinin ter bezleri ile atılımını sağlar.